تاریخ :  جمعه بیست و ششم دی 1393
نویسنده :  مــیــثــاق

الهام چرخنده، هنرمند سینما و تلویزیون، هفته گذش....

الهام چرخنده، هنرمند سینما و تلویزیون، هفته گذشته با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) ضمن بیان مطالبی، مفتخر به چادری کردن دخترانی شد که تمایل به انتخاب حجاب برتر داشتند. 

لینک تماشای فیلم :

http://www.aparat.com/v/seDHc:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی، مستند
تاریخ :  جمعه بیست و ششم دی 1393
نویسنده :  مــیــثــاق

توضیحات : طنز جذاب سیاسی ، اجتماعی و انتقادی حساس نشو قسمت پنجاه و نهم - این مجموعه طنز، شامل موضوعاتی درباره انتخابات، دیپلماسی، فرهنگ، دانشگاهها، اقتصاد، تحولات جهانی ، رخدادهای ورزشی و ... است .:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی
تاریخ :  پنجشنبه یکم اسفند 1392
نویسنده :  مــیــثــاق


 

مصاحبه ای متفاوت و جانسوز در رابطه با حضرت رقیه در بین الحرمین

 

توصیه می کنم حتما دانلود کنین:

 

2.65 مگابایت
دانلود کلیپ تصویری
[لینک مستقیم]

 

 

بیابان هم که باشی
حسین آبادت می کند
درست مثل کربلا..:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی
تاریخ :  دوشنبه بیست و یکم بهمن 1392
نویسنده :  مــیــثــاق

توضیحات : طي سه دهه گذشته راهپيمايي روز 22 بهمن ماه همواره نشاني از پيوند عميق و ريشه دار مردم با ولايت و اعتماد آنها به نظام مردم سالاري ديني بوده و تبلوري از بصيرت و آگاهي مردم محسوب گشته است. راهپيمايي روز بيست و دو بهمن هرسال در حقيقت نماد و نشاني از مقاومت و ايستادگي ملت شريف ايران در برابر زياده خواهي هاي جريان استكبار و شكست توطئه هاي اين جريان عليه نظام اسلامي است .

 

اطلاعات فايل دريافتي :

 حجم : 18 مگابايت | فرمت flv

 زمان : 00:05:00

 دانلود - Direct Download Link:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی
تاریخ :  جمعه هجدهم بهمن 1392
نویسنده :  مــیــثــاق

 

اعترافات چند تن از زنان سوری که از جهاد النکاح برگشته‌اند


خاطرات مردانی که همسران خود را برای جهاد نکاح آماده ساخته اند!


تجاوز همزمان چند مرد به یک زن به بهانه فتوای جهاد النکاح


تجاوز به مردانی که نمی گذارند با زنانشان همبستر شوند!!


ببنید که پیروان سقیفه برای پیروز شدن در جنگ با بشار اسد و جبهه ی مقاومت، از چه روش‌هایی استفاده می‌کنند..

 

 

گوشه ای از اعترافات:
تا ساعت یازده شب نشستم ، شش مرد را وارد اتاق کرد، چشمها و دستهایم را بست و یک سیلی به من زد و من را روی تخت خواب گذاشت، به من گفت شش نفر نزد تو هستند و همه می‌خواهند با تو ازدواج کنند و این فتوائی است که شیخ به آن فتوا داده است.
چشمها و دستهایم را باز کرد شش نفر را دیدم سه نفر را برد بیرون و سه نفر را نزد من گذاشت، به یکی از آنها گفت دستت را بده و گفت قبول کری؟ گفت قبول کردم ، گفت موکله خودم را به ازدواج تو درآوردم بر سنت خدا و رسولش و سوره حمد را خواند و دو ساعت با من همبستر شد بعد از آن دو ساعت یک نفر دیگر آورد و هر دو ساعت یک نفر را می‌آورد تا ساعت یازده شب..

 

در تیپ التوحید تابع جبهه النصره یک قضیه‌ای اتفاق افتاد و یک شیخی را سر بریدند یکی از شیشان سر او را برید، این شیشانی به سراغ زن شیخی از منطقه کستن رفت و بر او تکبیر گفت و با او همبستر شد، وقتی شیخ نزد زنش آمد دید که شیشانی با زنش همبستر شده است، شیخ گفت چرا این کار را کردی؟ شیشانی گفت من بر زنت تکبیر گفتم و برای من حلال شده است، شیخ او را رها کرد و خارج شد و به سراغ زن شیشانی رفت و سه بار تکبیر بر او گفت و با او همبستر شد، شیشانی آمد و به شیخ گفت چکار می‌کنی؟ شیخ گفت تو بر زن من تکبیر گفتی من هم بر زن تو تکبیر گفتم، شیشانی گفت برای تو جایز نیست که بر زن من تکبیر بگوئی، فقط من می‌تونم بر زن تو تکبیر بگویم، شیخ گفت چرا مگر خدائی که از او پیروی می‌کنید غیر از خدای ماست، بعد شیشانی سر شیخ را از تنش جدا کرد!

 

حتی اگر مردی بخواهد اعتراضی کند که چرا با زن من همبستر شدید، بر خود آن مرد تکبیر می‌گوفتند و با او لواط می‌کردند و به او تجاوز جنسی می‌شد!

 

 

بطونهایشان از حرام انباشته شده واینان کران، کوران ولالان هستند و سخن حق را نمی شنوند.. لعنت خدا بر وهابیون کثیف.. لعنت بر این زنان کثیف که به هر رذالتی تن می دهند.. لعنت بر شوهران بی غیرتشان.. لعنت بر مفتی های کثیف..
دیر نیست که به یاری خداوند، ریشه ی شما و پیاده نظام کثیف شما در کشور خود را نیز نابود کنیم..

 

27 مگابایت
[حدود بیست دقیقه]

دانلود کلیپ تصویری

[با لینک مستقیم  سرور شماره یک ]

دانلود کلیپ تصویری

[با لینک مستقیم  سرور شماره دو ]:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی، مستند
تاریخ :  جمعه هجدهم بهمن 1392
نویسنده :  مــیــثــاق

کلیپ تصویری

نقد بنیادین و زیبای دکتر رحیم پور ازغدی از حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در حضور او

 

یادآوری نکاتی که جناب هاشمی اوایل انقلاب بر آن پافشاری می نمودند!

 

ما نماز های بی وضو زیاد خوانده ایم! نماز بی وضو این است که شعار حکومت و اقتصاد اسلامی می دهیم اما در دانشگاه آزاد برای حکومت سکولار بعدی کادرسازی می کنیم!

 

10 مگابایت
دانلود کلیپ تصویری
[ لینک مستقیم ]:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی، نقد اجتماعی
تاریخ :  چهارشنبه شانزدهم بهمن 1392
نویسنده :  مــیــثــاق

توضیحات : در این کلیپ جذاب استاد علی اکبر رائفی پور به بیان آرمان های انقلاب اسلامی و ارتباط انقلاب ایران و ظهور حضرت مهدی (عج) می پردازند. همچنین افتخارات ایرانیان و سخنان پیامبر گرامی اسلام (ص) را در رابطه با ایرانیان بازگو می کنند که بسیار دیدنی و تاثیرگذار است .

 

اطلاعات فايل دريافتي :

 حجم : 25 مگابايت | فرمت flv

 زمان : 00:07:22

 دانلود - Direct Download Link:: موضوعات مرتبط: دانلود سخنرانی ها و کلیـپـهـای صوتی، دانلود کلیپهای تصویری سیاسی، علی اکبر رائفی پور
تاریخ :  یکشنبه سیزدهم بهمن 1392
نویسنده :  مــیــثــاق
شاید بسیاری از کسانی که مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی را می‌شناسند او را در حمایت از برخی جریان‌های سیاسی و یا برخی مواضع او در ۸ سال گذشته مورد انتقاد قرار دهند.

عصبانیت شبکه وهابی کلمه از مولوی عبدالحمید +فیلم

 

اما در ماه‌های اخیر مدیر دارالعلوم مکی اهل‌سنت زاهدان سخنان بسیار مفیدی درباره وحدت شیعه و سنی داشته است که نمی‌توان از آنها چشم پوشید.

وی در مصاحبه‌ای درباره تفرقه‌افکنی‌ها چنین گفته است: بدون شک، هر کس تفرقه ایجاد کند و اختلاف بیندازد بنا بر فتوای رهبر انقلاب نه شیعه است و نه سنی، بلکه عامل دشمن محسوب می شود؛ گاهی دیده می‌شود که عده‌ای در پوشش حمایت از نظام یا خیرخواهی برای شیعه یا اهل سنت اقدامات ضد وحدت و تفرقه انگیز را مرتکب می شوند که در این خصوص باید گفت خیرخواهی نظام و مردم در حفظ انسجام و برادری و پرهیز از ایجاد دودستگی و تفرقه است و هر کس که با تندروی و افراط بر خلاف مصالح نظام اسلامی و ملت حرکت کند خیرخواه نظام و ملت نیست.

 

مدیر دارالعلوم مکی زاهدان همچنین در جای دیگر و پس از شهادت جمعی از مرزبانان ایرانی در منطقه سراوان چنین گفته است: وحدت در جامعه با همدلی حاصل می‌شود.

بنابر این گزارش، با این سخنان و به‌ویژه سخنان هفته پیش این شخصیت اهل‌سنت در کنفرانس وحدت اسلامی بود که شبکه وهابی و تندروی «کلمه» که به زبان فارسی برنامه‌های خود را پخش می‌کند شروع به حمله به چهره‌های اهل‌سنت کرد و آنها را مزدور خواند.

 

در فیلم زیربا اشاره به ادعا های شبکه وهابی «کلمه» و سخنان مولوی عبدالحمید نشانه‌ های عصبانیت وهابیت از این چهره را نشان می‌دهد.:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی
تاریخ :  جمعه یازدهم بهمن 1392
نویسنده :  مــیــثــاق


توضیحات : با پلمپ تاسیسات هسته ای نطنز،گروه 5 +1 نیز 4.2 میلیلارد دلار از اموال بلوکه شده ایران را (که بالغ بر 100 میلیلارد دلار است) به صورت قسطی پرداخت می کند.اتفاقات اخیر موجب ناراحتی و جریحه دار شدن احساسات بسیاری از مردم شد تا آنجا که صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی را به واکنش واداشت. تاثیر خبر تعلیق غنی سازی 20 درصد هیچ گاه مانند پخش تصاویر پلمپ سانتریفیوژ ها نبود .حالا در تاسیسات اتمی شهید احمدی روشن کارشناسانی که نام و نشان دانشمندان هسته ای ایران را روی سایت سازمان مطبوعشان آپلود می کردند و و به نوعی گرای ترور آنها را به صهیونیست ها می دادند ، امروز آمده اند تا میراث مصطفی ها را پلمپ کنند.این اتفاقات در رسانه های داخلی و خارجی با واکنش های متفاوتی روبه رو شد.

 

اطلاعات فايل دريافتي :

حجم : 14 مگابايت | فرمت flv

زمان : 00:05:40

دانلود - Direct Download Link:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی، اخبار و مقالات کپی شده
تاریخ :  پنجشنبه بیست و هفتم تیر 1392
نویسنده :  مــیــثــاق

توضیحات : سخنرانی حجت الاسلام قرائتی در برنامه درسهایی از قرآن در حرم مطهر امام رضا علیه السلام .

 حتماً دانلود کنید بسیار زیباست !

 

اطلاعات فايل (مدت : 00:26:55)

 حجم : 12 مگابایت (صوتی) : «لینک دانلود»:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی
تاریخ :  پنجشنبه بیست و هفتم تیر 1392
نویسنده :  مــیــثــاق

این روزها و با انتخاب حسن روحانی به عنوان یازدهمین رئیس جمهوری ایران، بحث ها درباره دولت آینده و خط مشی آن آغاز شده است.

برخی وی را از تبار اصولگرایان سنتی دانسته و پیروزی وی را پیروزی اصولگرایان دانسته اند. اما از سوی دیگر برخی به دلیل حمایت هاشمی رفسنجانی، خاتمی و اصلاح طلبان از وی، این پیروزی را پیروزی اصلاح طلبان می دانند. در این میان برخی گروه ها و افراد به دلیل خارج دانستن روحانی از دایره اصولگرایی، نگران تکرار وقایعی مانند دوران اصلاحات هستند.
شاید بد نباشد با نگاهی به سابقه حسن روحانی با نگاهی واقعگرایانه تر نظر دهیم. وی در کارنامه خود مسئولیت های زیر را ثبت نموده است : فعال نهضت امام خمینی(ره) - نماینده مجلس شورای اسلامی - مسئول پدافند هوایی در جنگ تحمیلی - دبیر شورای عالی امنیت ملی - نایب رئیس مجلس پنجم

در دوران اصلاحات در حوادثی مانند ۱۸ تیر۷۸ نیز به صورت قاطع از نظام و رهبری حمایت نمود؛ تا جایی که در انتخابات مجلس ششم مورد هجمه تبلیغاتی اصلاح طلبان قرار گرفت و در کنار نام هایی مانند هاشمی رفسنجانی و محمود احمدی نژاد از راهیابی به مجلس ششم باز ماند.

حسن روحانی در دوره تبلیغات انتخابات یازدهم ریاست جمهوری نیز پایبندی تمام عیار خود به انقلاب و رهبری را بارها تکرار کرده و گوشزد نمود که با افراط و تفریط مخالف است.

وی تنها دو روز پس از انتخابات به دیدار مقام معظم رهبری رفت و در اولین کنفرانس خبری خود بر عدم افراطی گری تاکید نمود و تاکید کرد که رئیس جمهور همه مردم است و نماینده گروه و طیف خاصی نیست.

حسن روحانی در کلام معتقد به نظام و اهداف انقلاب است و قضاوت درباره عملکرد دولت وی و نمایش اعتقاد عملی او و دولتش در روزهای آینده و پس از به دست گرفتن قوای مجریه ممکن خواهد بود.

 

اطلاعات فايل (مدت : 00:05:05)

 حجم : 21 مگابایت (تصویری) : «لینک دانلود»:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی
تاریخ :  دوشنبه هفدهم تیر 1392
نویسنده :  مــیــثــاق


توضیحات : حجت‌الاسلام پناهیان : اگر اهانت‌ها ادامه داشته باشد دیگر ما مثل دفاع مقدس عمل نخواهیم کرد، اگر کوچک‌ترین بی‌احترامی به حرم‌ها شود قطعا دشمن را تا قعر کاخ سفید نابود خواهیم کرد.

مراسم سومین اجتماع «مدافعان حرم» در حسینیه موسی بن جعفر (ع) هیئت‌الرضا واقع در میدان خراسان برگزار شد.

 

اطلاعات فايل (مدت : 4 دقیقه)

 حجم : 17 مگابایت (تصویری کوتاه) : «لینک دانلود»

 حجم : 8 مگابایت (صوت کامل) : «لینک دانلود»:: موضوعات مرتبط: دانلود سخنرانی ها و کلیـپـهـای صوتی، دانلود کلیپهای تصویری سیاسی
تاریخ :  یکشنبه شانزدهم تیر 1392
نویسنده :  مــیــثــاق

قسمتی از سخنرانی حجت الاسلام حاج محسن قرائتی در برنامه درسهایی از قرآن - شهر سمنان ، رمضان 1390 .

 

اطلاعات فايل دريافتي :

 حجم : 9،37 مگابايت | فرمت flv

 زمان : 00:02:11

 دانلود - Direct Download Link:: موضوعات مرتبط: دانلود کلیپهای تصویری سیاسی
این پایگاه اطلاع رسانی،در نظر دارد مسائل سیاسی ای که رمز و سرّ کثیری دارد را برای بازدیدکنندگان این پایگاه مجازی،تحلیل کند و بیانگر این باشد که هر یک از این اتفاقات به چه منظور و در چه طریقی و با چه هدفی انجام گرفته است.هر فرد باید وظیفه ی خود را بداند و لزومی ندارد که شخصی دیگر وظیفه فرد را به او بگوید.ما هم وظیفه ی خودمان را فهمیده ایم و در مسیر عرفان،و یا بهتر است بگویم دینی که سابقه ی چند هزار ساله دارد،قدم بر می داریم.دینی که آدم (ع) برای مظلومیت سبط پیامبر آن دین گریه کرد.اسلام،این دینِ کامل و با محنت یک فریاد سر داده است که ظهور منجی نزدیک است.خود را برای آن آماده کنید.به قول یکی از مسئولین،ما نباید به انتظار بشینیم،باید به انتظار بایستیم.
شما می تونید برای تماس با ما با میل زیر،مکاتبه کنید.

برای ارسال ایمیل :

Nehzat7@yahoo.com

"جنــبــش مــاســـون ســتـــیــزی"

دیگر دامین های ما :

www.anti666.sub.ir
www.mason.sub.ir
www.jms.sub.ir
www.mason.orq.ir
www.mason.2fa.ir
www.yar.sub.ir
www.zohur12.sub.ir
www.wup.sub.ir
www.WakeUpProject.sub.ir

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

Several months since the Revolution of nations in the Middle East, America and other leaders of arrogance were surprised by this wake, They are trying with a different tactic to reduce the concentration of this anti- arrogance Awakening movement ,so they trying to deviate these Islamic Revolutions by negative publicity!

In this regard, Imam Khamenei said: Today the people are present on the scene - in Egypt, in Tunisia, in some other parts of the world. It is necessary to manage this public presence. The enemies are trying to present this movement as a non-Islamic movement. This is wrong. The movement is definitely Islamic. The slogans shouted by the people and their participation in Friday prayers show this. Therefore, the movement is definitely Islamic although the enemies are trying to prevent this Islamic characteristic from being consolidated This four-minute video clip with the titled "The arrogant was surprised,"is about this issue.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
نحن الأمّة الاسلامية، إذا كنّا على يقظة من أمرنا، و استجبنا للقرآن الكريم الّذي يدعونا للصّبر والاستقامة و الثبات، فلن نقنط من رحمة الله، و سنتأمّل وعد الله تعالى و نصرته، و سنجاهد في سبيله، و إذن سنظفر بالانتصار من دون شكّ.

MaSoN.SuB.iR

Powered by WebGozar